Domy małe

Typ domu

od 70 m2

Minimalna powierzchnia użytkowa

już od 250 000

Cena (stan zamknięty)

15 x 24 m2

Minimalne wymiary działki

Kamar

kontakt@kamar-domyenergooszczedne.pl

+48 502 222 781

Domy energooszczędne

 • Dach w domach pasywnych

  Prawidłowa budowa dachu w domu pasywnym ma ogromne znaczenie, bowiem przez nieszczelności w tym obszarze może uciekać aż 30% ciepła, co w przypadku budownictwa energooszczędnego jest niedopuszczalne. Dach w domu pasywnym obowiązkowo musi być sprawnie docieplony i zaizolowany tak, by ograniczyć straty ciepła do minimum.
 • Wentylacja w domach pasywnych

  Projekty domów pasywnych zakładają bardzo dobrą izolację okien, drzwi, przegród zewnętrznych tak, by ograniczyć potrzebę korzystania z dodatkowych systemów grzewczych. Tak jak wszystkie składowe domu pasywnego również i jego wentylację trzeba przemyśleć już na etapie projektu.
 • Dom pasywny – dlaczego warto

  Troska o dbałość o środowisko to krok ku przyszłości. Jednym z takich kroków jest budowa domu pasywnego, który stanowi przykład budownictwa ekologicznego nowej generacji.
 • Standardy domów pasywnych

  Europejski Instytut Domów Pasywnych w Darmstadcie szczegółowo określa normy jakie musi spełniać obiekt, by móc go nazwać „pasywnym”. 
 • Mostki termiczne

  Projekty domów pasywnych muszą zostać opracowane tak, by jak najbardziej ograniczyć straty ciepła obiektu. Nawet niewielkie mostki termiczne są zjawiskiem wysoce niepożądanym.
1 2 3 ... 3