Domy małe

Typ domu

od 70 m2

Minimalna powierzchnia użytkowa

już od 250 000

Cena (stan zamknięty)

15 x 24 m2

Minimalne wymiary działki

Kamar

kontakt@kamar-domyenergooszczedne.pl

+48 502 222 781

Domy energooszczędne

 • Kominek w domach pasywnych

  Systematycznie w dziedzinie aranżacji wnętrz pojawiają się nowe trendy, a te ostatnie bardzo często wpisują się w styl rustykalny. Obecnie prawie wszystkie nowo budowane domy posiadają w salonie klimatyczny kominek.
 • Domy kanadyjskie - mity

  Bardzo często poruszaną kwestią przy okazji zagadnień związanych z budową domów kanadyjskich jest poziom łatwopalności oraz odporności na szkodniki tych konstrukcji.
 • Dom energooszczędny - energia źródeł niekonwencjonalnych

  Zastosowanie rozwiązań energooszczędnych nie ogranicza się jedynie do wdrożenia określonych zasad i właściwości budowy domów ekologicznych czy też budowy domów pasywnych. Wzorowy proces projektowania domu energooszczędnego zakłada również implementację funkcjonalności, które będą stanowiły o jego ekologicznym profilu od strony użytkowania.
 • Rozwiązania energooszczędne w Twoim nowym domu

  Dom to nieraz inwestycja na całe życie, warto więc dokładnie przemyśleć jego wygląd i zastosowane w nim rozwiązania. Nic dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się projekty domów energooszczędnych, które gwarantują ogrzewanie nawet 3-5 krotnie tańsze od tych tradycyjnych.
 • Historia budowy domów pasywnych

  Wzrost świadomości na temat wagi ochrony środowiska sprawia, że trend Eko staje się coraz popularniejszy w różnych dziedzinach życia. W polskim budownictwie od kilku lat wzrasta zainteresowanie ekobudowaniem , w tym budową domów pasywnych. W Europie natomiast tego typu projekty obecne są już od stosunkowo dawna.
1 2 3