Domy małe

Typ domu

od 70 m2

Minimalna powierzchnia użytkowa

już od 250 000

Cena (stan zamknięty)

15 x 24 m2

Minimalne wymiary działki

Kamar

kontakt@kamar-domyenergooszczedne.pl

+48 502 222 781

Domy energooszczędne

  • Ekobudowanie

    Wzrost świadomości społecznej na temat wagi ochrony środowiska sprawia, że w rożnych dziedzinach życia następują istotne zmiany. Oszczędzanie wody i energii, segregacja śmieci, ograniczanie emisji toksyn, sadzenie dodatkowych drzew w przestrzeni publicznej to tylko kilka przykładów mody na dbałość o naturę. W dziedzinie budownictwa coraz większym zainteresowaniem cieszy się ekobudowanie .
  • Domy kanadyjskie

    Domy Kanadyjskie to domy charakteryzujące się bardzo lekką drewnianą konstrukcją ramową, do budowy której wykorzystywane są drewniane słupki usztywniające cały system i stanowiące element nośny dla budynku. Niewielka waga konstrukcji pozwala na budowę cienkich i tym samym tanich fundamentów. Warto podkreślić, że wygląd zewnętrzny domów kanadyjskich nie musi różnić się od tych tradycyjnych.
  • Dom pasywny

    Specyfika domu pasywnego opiera się głównie na minimalizacji zużycia energii w trakcie jego eksploatacji. Pod względem rozwiązań systemowych konieczne jest zastosowanie przegród zewnętrznych, które charakteryzować się będą bardzo dobrą izolacją, nieprzewodzącą ciepła. Klucz w tym, aby w jak największym stopniu ograniczyć straty energii cieplnej w budynku. Dzięki temu dom pasywny nie potrzebuje instalacji dodatkowych systemów grzewczych. Zapotrzebowanie na energię również będzie proporcjonalnie mniejsze - przeciętnie osiem razy, aniżeli standardowych budowli (około 15 kWh/m2-rok).
1 ... 1 2 3